EORI kood Eestis

EORI ehk ettevõtja registreerimis- ja identifitseerimisnumber (Economic Operators Registration and Identification System) on Euroopa Liidu siseselt väliskaubandusega tegelevate ettevõtete jaoks keskse tähtsusega vahend. 1. juulist 2009 sai EORI kood kohustuslik kõigile väliskaubandusega tegelevatele ettevõtetele, sealhulgas import, eksport, transiiditransport ja muud tolliprotseduurid. Selle koodi alusel tuvastatakse ettevõte kogu Euroopa Liidus, tagades nii tollitoimingute läbipaistvuse ja mugavuse.

EORI koodi saab kiiresti ja mugavalt taotleda Maksu- ja Tolliameti e-keskkonnas (EMTA). Online-süsteem võimaldab täita kõik vajalikud ankeedid ja dokumendid, esitada nõutav teave ning jälgida avalduse olekut. Nii saavad väliskaubandusega tegelevad ettevõtted EORI koodi kiirelt ja efektiivselt.

Oleme valmis abistama teid Maksu- ja Tolliameti elektroonilises keskkonnas avalduse esitamisega ning osutame teile kogu protsessi vältel igakülgset abi. Kui soovite nõu ja abi, võtke meiega julgesti ühendust.

Abi EORI koodi taotlemisel 250 EUR

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED